Aktivitāšu dēlis Lācis un Mazais Lācis atšķirības

Aktivitāšu dēlis – Lācis

Lācis – ir piemērots bērniem no 6 mēnešiem līdz 3 gadiem. Uz tā ir izvietoti 10 dažādi izglītojoši elementi. Ar šo aktivitāšu dēli bērnam ir iespēja apgūt ne tikai krāsas, figūras, ciparus utt, bet arī attīstīt sīko motoriku, pirkstu veiklību un kustību koordināciju. Lāča augums ir 60 cm un tas ir pielīdzināts bērna vidējam augumam gada vecumā. 

Aktivitāšu dēlis – Mazais Lācis

Mazais Lācis – ir piemērots bērniem no 6 mēnešiem līdz 3 gadiem. Uz tā ir izvietoti 7 dažādi izglītojoši elementi. Ar šo aktivitāšu dēli bērnam ir iespēja apgūt ne tikai krāsas, figūras utt, bet arī attīstīt pirkstu veiklību, sīko motoriku un kustību koordināciju. Lāča augums ir 35 cm un tas ir paredzēts, lai ar to varētu ņemt līdzi ceļojumos. 

Atšķirības starp Lāčiem

Starp abu aktivitāšu dēļu izmēriem ir vairākas atšķirības tai skaitā cena, elementu skaits un izmērs. Mazajam aktivitāšu dēlim nav atbalsta kāja, jo tas ir paredzēts, lai ņemtu to līdzi un pārvietotu, savukārt Lācim ir divas atbalsta kājas un tas ir paredzēts, ka bērns ar to mācīsies un rotaļāsies stacionāri, bet jāpiemin, ka šīs kājas ir ļoti viegli atdalāmas un pievienojamas līdz ar to ir iespējams to viegli transportēt. Mazajam Lācim ir par 3 izglītojošiem elementiem  mazāk nekā Lācim un tas ir par 25 cm mazāks nekā Lācis. 

Vairāk par Lāčiem var uzzināt aprakstos pie katra no produktiem ŠEIT. 

Mūsu aktivitāšu dēļus ir iespējams iegādāties arī platformā ETSY. 

Sekojiet līdzi jaunumiem Facebook. 

 

 

Post a Comment