Aktivitāšu dēļa 10 izglītojošie elementi

 

Lācis galvenokārt simbolizē spēku, drosmi un bērniem pašu svarīgāko – mātes gādību. Mātes gādība ir svarīga ikvienam bērnam kā pirmajos, tā arī pēdējos dzīves gados. Beloved boards iestājās par šīm vērtībām – spēku, drosmi un mātes gādību.

  1. Aplis ir grozāms uz riņķi un aiz tā ir izvietoti cipari no 1-12. Aplis ne tikai attīsta bērna pirkstu veiklību, bet ļaus arī apgūt ciparus.
  2. Trīs zobrati ir savstarpēji savienoti. Griežot jebkuru no tiem, līdzi griežas pārējie zobrati. Zobrati ir aizraujoša nodarbe bērniem, tie attīsta sīko motoriku un pirkstu veiklību.
  3. Sarkanais aplis ir bīdāms uz augšu/ uz leju un pa labi/ pa kreisi. Attīsta bērna kustību koordināciju, kura ir īpaši svarīga bērna attīstībā.
  4. Kakla daļā ir izvietotas koka krelles, kuru elementi ir nokrāsoti pamata krāsās. Krelles ir veidotas no pamatkrāsām, kuras bērnam ir jāapgūst agrā bērnībā. Ar krellēm ir iespēja arī mācīt bērnam skaitīt.
  5. Aiz durvīm ir izvietoti četri laika apstākļu simboli – saule, mākonis, sniegpārsla un lietus lāses. Veids kā bērns var apgūt ne tikai laika apstākļus, bet arī tiem atbilstošus gadalaikus.
  6. Uz Lāča ir izvietotas četras uz apli grozāmas figūras – trijstūris, aplis, kvadrāts un taisnstūris. Katra figūra ir nokrāsota vienā no pamatkrāsām. Figūras ir grozāmas uz apli. Tas ir lielisks un interesants veids kā bērns, grozot figūru, var ne tikai apgūt to, bet arī iemācīties pamatkrāsas. 
  7. Katrā ķepā ir divas no Lāča neatdalāmas šņores ar koka uzgaļiem vieglākai vēršanai. Šņoru vēršana attīsta bērna loģisko domāšanu un precizitāti. Ar tām var apgūt ne tikai sasiet kurpes, bet arī iemācīties pamatkrāsas.
  8. Grabulis ir piestiprināts pie Lāča. Tas nav atdalāms, tajā ir ievietotas četras koka bumbiņas, kuras nav iespējams izņemt no grabuļa. Grabulis rada skaņu un attīsta bērna kustību koordināciju, kā arī attīsta sīko motoriku un pirkstu veiklību.
  9. Zilais aplis ir bīdāms no vienas uz otru pa ZigZag veidojumu. Tas nav noņemams jeb atdalāms no Lāča. ZigZag formas koordinācijas ceļš attīsta bērna kustību koordināciju un raisa izdomu.

Seko līdzi citiem bloga rakstiem ŠEIT! 

Aktivitāšu Lāčus ir iespējams pasūtīt ŠEIT!

Aktivitāšu Lāčus iespējams iegādāties arī mūsu ETSY veikalā. 

 

Post a Comment