Kas ir busy board?

busy board

Arvien straujāk visā pasaulē ik dienu populārāks kļūst “Busy board” jeb “Aktivitāšu dēlis”  Daudziem joprojām ir jautājums, kas tas ir un ko tas dod bērnam, tāpēc zemāk bloga rakstā apkopojām informāciju par to veidiem. 

Tradicionālais busy board

Tradicionālais “busy board” jeb aktivitāšu dēlis ir visbiežāk uz koka pamatnes piestiprināti dāžādi ikdienā sastopami elementi, tajā skaitā kontaktu rozetes un citas ikdieniškas lietas. Tā ir metode kā bērns interesantā veidā var apgūt praktiskas zināšanas par ikdienā biežāk sastopamiem elementiem tādā veidā attīstot sīko motoriku, pirkstu veiklību un iepazīstot jaunus priekšmetus. 

Beloved boards aktivitāšu dēlis

Beloved boards aktivitāšu dēlis ir veidots pretēji tradicionālajam aktivitāšu dēlim un uz šī ir izvietoti tikai izglītojoši elementi, kurus bērns apgūstot iegūst jaunas zināšanas par pamata elementiem tādiem kā figūras, gadalaiki, pamata krāsas utt. Ar Beloved boards aktivitāšu dēļa palīdzību ir iespējams apgūt kurpes siešanas prasmes, jo Lāča ķepās ir ievietotas auklas. Tas ir ražots Latvijā un to ražojot tiek izmantotas tikai ekoloģiskas izejvielas. 

Par Beloved boards aktivitāšu dēļiem vairāk lasi ŠEIT izvēloties sev interesējošo aktivitāšu dēli. 

Lasi citus bloga rakstus ŠEIT.

Ir iespējams pasūtīt arī personalizētu aktivitāšu dēli mūsu ETSY veikalā. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *