[row style=”collapse” v_align=”middle” h_align=”center”] [col span__sm=”12″ align=”left”] [accordion] [accordion-item title=”Noteikumi un nosacījumi”]

Turpmāk minētie noteikumi attiecas uz produktu piedāvāšanu un pārdošanu tīmekļa vietnē www.belovedboards.com, kas pieder un tiek uzturēta uzņēmumā Beloved boards SIA, Cēsis, Pāvila iela 20-2,Latvija, (juridiskā adrese) PVN reģ. Nē, 44103118455. E-pasts: [email protected], telefons: +371 22888776.

Apmeklējot mūsu vietni un/vai iegādājoties kaut ko no mums, jūs iesaistāties mūsu pakalpojumā un piekrītat ievērot šādus noteikumus.Šie noteikumi un nosacījumi attiecas uz visiem vietnes lietotājiem,ieskaitot lietotājus, kas ir pārlūkprogrammas, piegādātāji, klienti,tirgotāji un/vai satura maksātāji.
Pirms piekļūstat mūsu tīmekļa vietnei vai izmantojat to, uzmanīgi izlasiet šos pakalpojuma noteikumus. Piekļūstot jebkurai vietnes daļai vai izmantojot to, jūs piekrītat ievērot šos noteikumus un nosacījumus. Ja nepiekrītat visiem šī līguma noteikumiem un nosacījumiem, jūs nedrīkstat piekļūt šai vietnei vai izmantot pakalpojumus. Ja šie noteikumi un nosacījumi tiek uzskatīti par piedāvājumu, akceptēšana ir nepārprotami ierobežota ar šiem noteikumiem un nosacījumiem. Uz visām jaunajām funkcijām vai rīkiem, kas pievienoti pašreizējam veikalam, attiecas arī noteikumi un nosacījumi. Šajā lapā jebkurā laikā varat pārskatīt vis jaunāko noteikumu un nosacījumu versiju. Mēs paturam tiesības atjaunināt,mainīt vai aizstāt jebkuru šo noteikumu daļu, publicējot atjauninājumus un/vai izmaiņas mūsu vietnē. Jūsu pienākums ir periodiski pārbaudīt, vai šajā lapā nav izmaiņu. Jūsu nepārtrauktā tīmekļa vietnes izmantošana vai piekļuve tai pēc jebkādu izmaiņu publicēšanas nozīmē šo izmaiņu akceptēšanu.

 

VISPĀRĪGIE NOSACĪJUMI

Jūs piekrītat nedublēt, nekopēt, nepārdot vai izmantot kādu no pakalpojuma daļām,bez apvienotas rakstiskas atļaujas, ko sniedz Beloved boards. 
Rediģēt
Šajā līgumā izmantotās pozīcijas ir iekļautas tikai ērtības labad, un tās neierobežo vai citādi neietekmē šos noteikumus.

TIEŠSAISTES VEIKALA NOSACĪJUMI

Piekrītot šiem noteikumiem un nosacījumiem, jūs norādāt, ka esat vismaz pilngadīgs savā valstī vai dzīvesvietas provincē vai ka esat pilngadīgs savā valstī vai dzīvesvietas provincē un esat devis mums savu piekrišanu atļaut jebkuram no jūsu nepilngadīgajiem apgādājamajiem izmantot šo vietni. 
Jūs nedrīkstat izmantot mūsu produktus nekādiem nelikumīgiem vai neatļautiem mērķiem.

INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE, PILNĪGUMS UN SAVLAICĪGUMS

Mēs neesam atbildīgi, ja šajā vietnē pieejamā informācija nav precīza, pilnīga vai aktuāla. Materiāli šajā vietnē ir pieejami tikai vispārējai informācijai, un uz tiem nevajadzētu paļauties un tos nevajadzētu izmantot kā vienīgo pamatu lēmumu pieņemšanai, nekonsultējoties ar primārajiem, precīzākiem, pilnīgākiem vai savlaicīgākiem informācijas avotiem. Jebkāda paļaušanās uz šīs vietnes materiālu ir apdraudēta. 
Šajā vietnē var būt iekļauta noteikta vēsturiska informācija. Vēsturiskā informācija nav aktuāla, un tā ir paredzēta tikai jūsu atsaucei. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šīs vietnes saturu, bet mums nav pienākuma atjaunināt informāciju mūsu vietnē. Jūs piekrītat, ka jūsu pienākums ir pārraudzīt izmaiņas mūsu vietnē.

PAKALPOJUMA IZMAIŅAS UN CENAS

Mūsu produktu cenas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.
 

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt vai pārtraukt Pakalpojumu (vai jebkuru tā daļu vai saturu). 
Mēs nebūsim atbildīgi ne pret jums, ne pret trešo pusi par jebkādu pakalpojuma grozīšanu, cenu maiņu, apturēšanu vai pārtraukšanu.

NORĒĶINU UN KONTA INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE

Mēs paturam tiesības atteikties no jebkādas pavēles, ko jūs veicat kopā ar mums. Mēs pēc saviem ieskatiem varam ierobežot vai atcelt katrai personai, mājsaimniecībai vai pasūtījumam iegādātos daudzumus. Šie ierobežojumi var ietvert pasūtījumus, ko veic tas pats klienta konts, tā pati kredītkarte un/vai pasūtījumi, kas izmanto vienu un to pašu norēķinu un/vai nosūtīšanas adresi. Gadījumā, ja veicam izmaiņas pasūtījumā vai atceļam to, mēs varam mēģināt jūs informēt, sazinoties ar e-pastu un/vai norēķinu adresi/tālruņa numuru, kas norādīts pasūtījuma veikšanas laikā. Mēs paturam tiesības ierobežot vai aizliegt rīkojumus, kurus, pēc mūsu domām, šķiet izvietojuši tirgotāji, tālākpārdevēji vai izplatītāji.

Jūs piekrītat nodrošināt aktuālu, pilnīgu un precīzu pirkšanas un konta informāciju par visiem pirkumiem, kas veikti mūsu veikalā. Jūs piekrītat nekavējoties atjaunināt savu kontu un citu informāciju, tostarp e-pasta adresi, kredītkaršu numurus un derīguma termiņus, lai mēs varētu pabeigt darījumus un sazināties ar jums pēc vajadzības.

TRĪSPUSĒJĀS PARTIJAS SAITES

Noteikts saturs, produkti un pakalpojumi, kas pieejami, izmantojot mūsu Pakalpojumu, var ietvert materiālus no trešajām pusēm. 
Trešās puses saites šajā vietnē var novirzīt jūs uz trešo pušu vietnēm, kas nav saistītas ar mums. Mēs neesam atbildīgi par satura vai precizitātes pārbaudi vai novērtēšanu, un mēs negarantējam un neuzņemsimies atbildību par trešo personu materiāliem vai tīmekļa vietnēm, vai jebkādiem citiem trešo personu materiāliem, produktiem vai pakalpojumiem. 
Mēs neesam atbildīgi par kaitējumu vai kaitējumu, kas saistīts ar preču, pakalpojumu, resursu, satura vai citu darījumu pirkšanu vai izmantošanu, kuri veikti saistībā ar trešo pušu tīmekļa vietnēm. Lūdzu, rūpīgi pārskatiet trešās puses politikas un praksi un pārliecinieties, vai jūs tās saprotat, pirms iesaistāties kādā darījumā. Sūdzības, pretenzijas, bažas vai jautājumi par trešo personu produktiem būtu jāadresē trešajai personai.

PERSONISKĀ INFORMĀCIJA

Jūsu personiskās informācijas iesniegšanu veikalā nosaka mūsu konfidencialitātes politika. Lai skatītu mūsu konfidencialitātes politiku.

IZMAIŅAS PAKALPOJUMU SNIEGŠANAS NOSACĪJUMOS

Šajā lapā jebkurā laikā varat pārskatīt visjaunāko pakalpojumu sniegšanas noteikumu versiju. 
Mēs paturam tiesības pēc saviem ieskatiem atjaunināt, mainīt vai aizstāt jebkuru šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu daļu, izvietojot atjauninājumus un izmaiņas mūsu tīmekļa vietnē. Jūsu pienākums ir periodiski pārbaudīt izmaiņas mūsu tīmekļa vietnē. Jūsu nepārtrauktā izmantošana vai piekļuve mūsu tīmekļa vietnei vai Pakalpojumam pēc jebkādu šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu izmaiņu publicēšanas ir šo izmaiņu akcepts.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Jautājumi par noteikumiem un nosacījumiem Jums ir jānosūta uz [email protected]

[/accordion-item] [accordion-item title=”Privātuma politika un sīkfaili”]

Visi personiskie dati, ko jūs sniedzat izrakstīšanās skatā (vārds,uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, piegādes adrese), tiek izmantoti tikai pasūtījuma izpildei un tiek saglabāti stingri konfidenciāli.

MŪSU APKOPOTĀ PERSONISKĀ INFORMĀCIJA

Apmeklējot vietni, mēs automātiski apkopojam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, tostarp informāciju par jūsu Web pārlūkprogrammu, IP adresi, laika joslu un dažiem ierīcē instalētajiem sīkfailiem. Turklāt,pārlūkojot vietni, mēs apkopojam informāciju par atsevišķām Weblapām vai produktiem, kurus skatāt, par vietnēm vai meklējamajiem terminiem, uz kuriem jūs atbildējāt, un informāciju par to, kā jūs mijiedarbojaties ar vietni. Mēs šo automātiski apkopoto informāciju saucam par “Ierīces informāciju”.

Mēs apkopojam informāciju par ierīci, izmantojot šādas tehnoloģijas:  
– – “sīkfaili” ir datu faili, kas atrodas jūsu ierīcē vai datorā un bieži ietver anonīmu unikālu identifikatoru. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkfailiem un to atspējošanu, apmeklējiet http://www.allaboutcookies.org. 

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU PERSONISKO INFORMĀCIJU? 

Mēs izmantojam apkopoto Pasūtījuma informāciju, lai izpildītu jebkādus pasūtījumus, kas tiek veikti, izmantojot vietni (ieskaitot maksājuma informācijas apstrādi, piegādes organizēšanu un rēķinu un/vai pasūtījumu apstiprinājumu nodrošināšanu). Turklāt mēs izmantojam šo Pasūtījuma informāciju, lai:  
– sazinātos ar Jums;  
– pārbaudīt mūsu rīkojumus par iespējamu risku vai krāpšanu; un  
– saskaņā ar mūsu koplietotajām preferencēm sniedziet informāciju vai reklāmas par mūsu produktiem vai pakalpojumiem.

Mēs izmantojam apkopoto informāciju par ierīci, lai palīdzētu mums pārbaudīt iespējamo risku un krāpšanu (it īpaši jūsu IP adresi) un kopumā uzlabot un optimizēt mūsu vietni (piemēram, veidojot analītiku par to, kā mūsu klienti pārlūko vietni un mijiedarbojas ar to,kā arī novērtēt mūsu mārketinga un reklāmas kampaņu panākumus).

UZVEDĪBAS REKLĀMA  

Kā aprakstīts iepriekš, mēs izmantojam jūsu personisko informāciju,lai sniegtu jums mērķa reklāmas vai mārketinga paziņojumus, kas,mūsuprāt, varētu jūs interesēt.  

JŪSU TIESĪBAS  

Ja esat Eiropas iedzīvotājs, jums ir tiesības piekļūt mūsu rīcībā esošajai personiskajai informācijai par jums un lūgt labot, atjaunināt vai dzēst jūsu personisko informāciju. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

Turklāt, ja esat Eiropas iedzīvotājs, mēs ievērojam, ka mēs apstrādājam jūsu informāciju, lai izpildītu līgumus, kas mums ir,iespējams, ar jums (piemēram, ja veicat pasūtījumu, izmantojot vietni),vai kā citādi ievērojam savas likumīgās uzņēmējdarbības intereses,kas minētas iepriekš. Turklāt, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu informācija tiks pārsūtīta ārpus Eiropas, tostarp uz Kanādu un Amerikas Savienotajām Valstīm.

DATU SAGLABĀŠANA  

Veicot pasūtījumu, izmantojot vietni, mēs uzturēsim jūsu Pasūtījuma informāciju mūsu ierakstiem, ja vien neprasīsit dzēst šo informāciju.

IZMAIŅAS  

Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt šo konfidencialitātes politiku, lai atspoguļotu, piemēram, izmaiņas mūsu praksē vai citu operatīvu,juridisku vai regulējošu iemeslu dēļ.

SAZINIETIES AR MUMS

Lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu konfidencialitātes praksi, ja jums ir jautājumi vai vēlaties iesniegt sūdzību, lūdzu, sazinieties ar mums pa e–pastu [email protected]  

[/accordion-item] [accordion-item title=”Atgriešanas politika”]

Mēs piedāvājam 14 dienu atgriešanās politiku. Sazinieties ar mums uz e-pastu [email protected] lai mēs varam uzzināt, ar ko esat neapmierināts. Mēs redzēsim, ko varam darīt, lai jums palīdzētu. Lūdzu,vienmēr norādiet savu pasūtījuma numuru saziņā ar mums. Mēs augstu novērtējam Jūsu atsauksmi un cenšamies darīt visu, lai uzlabotu lapas darbību.

* Pārvadājumu un apstrādes izmaksas nav atmaksājamas, ja vien to atsevišķos gadījumos to nav noteicis “Beloved boards”

Atmaksa tiks apstrādāta un izsniegta uz sākotnējo maksājuma veidu divu (2) nedēļu laikā pēc jūsu vēstules saņemšanas un pēc tam, kad precēm veikta kvalitātes kontroles pārbaude.

[/accordion-item] [accordion-item title=”Garantija”]

Katram produktam, ko iegādājāties mūsu tīmekļa vietnē www.belovedboards.comir 2 gadu garantija. Beloved boards nodrošina,ka preces tiek ražotas, iepakotas un marķētas saskaņā ar piemērojamajiem Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem; tie ir pilnīgi jauni; tie atbilst ražotāja pašreizējām specifikācijām; tiem nav nekādu apgrūtinājumu; tiem nav defektu uz 2 gadu garantijas laiku..

Garantijas periodā defektīvas preces vai detaļas ražotājs aizstāj ar ražotāja izmaksām (ieskaitot, bet neaprobežojoties ar visām transportēšanas, muitas, citu ievedmuitas nodokļu izmaksām).

[/accordion-item] [accordion-item title=”Intelektuālais īpašums”]

Dizaina patents – Beloved boards izglītojošais koka aktivitāšu dēļa dizains ir patentēts un reģistrēts EUIPO (Eiropas Savienības intelektuālā īpašuma birojā) ar reģistrācijas numuru – 006575080–0001 Lasīt vairāk, klikšķinot ŠEIT! 

Preču zīme LV – Beloved boards preču zīmes reģistrācijas numurs Nr. M 74 396

Preču zīme ASV – Beloved boards USPTO (United States Patent and Trademark Office) preču zīmes sērijas numurs 88729074

[/accordion-item] [/accordion] [/col] [/row]