Aktivitātes un attīstības dēlis – Lācis!

Visi 3 izmēru aktivitātes dēļi

Šis ir kas vairāk kā vienkārši aktivitātes un attīstības dēlis. Katra no detaļām ir izvietota un piestiprināta ar dziļāku domu. Šis spēļu, aktivitātes un attīstības dēlis ir veidots ar īpašu izdomu ! Aktivitātes dēlis ir veidots uzklausot pedagogu ieteikumus. 

Beloved boards aktivitātes un attīstības dēlis ir veidots ievērojot dažādas līkumdošanā noteiktās normas par bērnu rotaļlietu drošību. Kā viena no svarīgākajām ir ņemta vērā Eiropas parlamenta un padomes direktīva:
2009 48 EK 

Bērnu dēlis, spēļu dēlis vai rotaļu dēlis tas sevī ietver visas nosauktās lietas, jo Lāci var izmantot gan kā attīstošu rotaļu dēli, gan kā aktivitāšu dēli.

Beloved boards sortimentā ir 3 izmēru un sarežģītības pakāpju rotaļu dēļi:

Aktivitātes dēlis
Rotaļu dēlis, Aktivitātes dēlis, Attīstības dēlis

MAZAIS LĀCIS

Aktivitātes dēļa garums 60cm – Esmu mazākais spēļu Lācis no visiem aktivitātes un attīstības Lāčiem mūsu ģimenē. Esmu radīts, lai kļūtu par rotaļu dēli priekš bērniem, kuri vēl nav sasnieguši 2gadu vecumu. Esmu  60cm garš, apmēram tik pat cik bērns, kad tikko nācis pasaulē. Es nesaturu sīkas detaļas, tāpēc es esmu piemērots vecumā, kad bērnam vēl ir tieksme visu bāzt mutē. Parasti šī tieksme pāriet pirms bērns sasniedzis 2gadu vecumu. 

Aktivitātes dēlis
Rotaļu dēlis, Aktivitātes dēlis, Attīstības dēlis

VIDējais lācis

Aktivitātes dēļa garums 80cm – Esmu vidējais rotaļu dēlis no visas Lāču ģimenes. Es savukārt esmu radīts, lai būtu par draugu bērniem no 2gadu vecuma. Esmu 80cm garš, apmēram tik pat cik vidēji garš ir bērns divu gadu vecumā. Uz manis ir izvietotas tādas aktivitātes kā pulkstenis, lai mācītos laiku, truba kurā iemetot koka bumbiņu bērns varēs trenēt reakciju to vērojot krītam un sagaidot trubas lejas daļā. Parasti es patīku bērniem no 2 līdz 3 gadu vecumam, arī auguma ziņā 3gados bērns jau ir stipri pāraudzis mani, tāpēc man ir lielāks brālis rotaļu dēļu ģimenē. 

Aktivitātes dēlis
Rotaļu dēlis, Aktivitātes dēlis, Attīstības dēlis

lielais Lācis

Aktivitātes dēļa garums 95cm – Esmu lielākais rotaļu dēlis mūsu rotaļu Lāču ģimenē. Es izaugu līdz ar 3gadīgiem bērniem un esmu vienādā augumā ar viņiem. Esmu 95cm garš, tas ir tieši tik cik vidēji gari ir bērni 3gadu vecumā. Līdz ar 3gadu vecumu uz mani ir izvietoti krietni sarežģītāki elementi. Sākot ar koordinācijas plāksni, kura nemaz tik viegli neslīd un beidzot ar piekarināmām atslēgām, kuras var atslēgt tikai katru ar savu atslēgu. Uz manis var atrast arī gaismu. Parasti es patīku bērniem no 3 līdz pat 5 gadu vecumā, bet nereti ar mani spēlējās arī bērni 8 un pat 10gados. 

 

Vairāk informācijas vari iegūt zvanot vai rakstot mums, kontakti atrodami nedaudz zemāk, uz tikšanos! 

KONTAKTI

Rīga, Akmeņu iela 21, LV-1048lvLV
en_USEN lvLV